Best Sources

سورس کد فرم لاگین گرافیکی با HTML/CSS

سورس کد فرم لاگین گرافیکی با HTML/CSS

سورس کد گرافیکی فرم Login

فرم های ورودی در همه قسمت هایی که مربوط به قسمت کنترلی سایت می باشد وجود دارد.  آیا شما از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید؟ شما با استفاده از صفحه ورود میتوانید به قسمتهای مختلف بخش مدیریت سایت دسترسی داشته باشید . در واقع با وارد کردن  کلمه عبور و رمز عبور صحیح در قسمت صفحه ای ورود یا همان فرم Login مجوزی برای قسمت های مدیریتی سایت دریافت میکند.

یک سوال یا ایمیل دارید؟ آیا شما به یک  انجمن پیوسته اید؟ آیا سعی کردید یک نظر در یک سایت وردپرس بگذارید؟ برای دسترسی به قسمت های تعین شده در دنیای  اینترنت، شما باید مجوز عبوری داشته باشید و برای این کار یا شما باید قبلا ثبت نام کرده باشید و یا به کمک  نام کاربری و رمز عبور پیش فرض که آن سایت در اختیار شما قرار داده است وارد سایت شوید و برای اینکه این کار را انجام دهید حتما باید از یک نوع فرم ورود برای ورود به قسمت های مدیریت سایت  استفاده کنید.

همان طوری که مشاهده نمودید فرم ورودی (Login) در واقع درب و کلید یک سایت به شمار می آید . اگر این قسمت در سایت وجود نداشته باشد مانند یک محلی بی درو پیکر می ماند که هر کسی میتواند به آن وارد شود و هر کاری که میخواهد انجام دهد . همه ما میدانیم امنیت در سایت یکی از مباحث بسیار مهمی به شمار می آید .
تمامی مدیران و برنامه نویسان تمامی توان خود را برای امنیت سایت میگذارند که سایت آنها از لحاظ امنیت در حد مطلوبی باشد و هکر ها به راحتی نتوانند به سایت آنها وارد شوند .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fullscreen_login_with_CSS_2010785_3954.zip2.1 MB

سورس کد ساخت اسلایدر در ویندوزفرم سی شارپ

سورس کد ساخت اسلایدر در ویندوزفرم سی شارپ پروژه اسلایدر با زبان سی شارپ با قابلیت انتخاب چندین عکس در محیط ویندوزفرم زبان محبوب سی شارپ طراحی شده است کنترل های استفاده شده برای ساخت اینر پروژه شامل : 1) image list 2) Picture box 3) Timer 4) Button و مهم ترین نکته استفاده از دستورات کاربردی همچون if,while,for,Arrays می باشد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

کاملترین و حرفه ای ترین پروژه فروشگاه اینترنتی پوشاک در پلتفرم ASP.NET MVC

کاملترین و حرفه ای ترین پروژه فروشگاه اینترنتی پوشاک در پلتفرم ASP.NET MVC کاملترین و حرفه ای ترین پروژه فروشگاه اینترنتی لباس در پلتفرم ASP.NET MVC هدف از تهیه این پروژه در اختیارگذاشتن سورس کد مربوط به کاملترین و حرفه ای ترین فروشگاه اینرنتی لباس با قیمت بسیارمناسب برای دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی در محیط Net. می باشد.  این پروژه با آخرین و بروزترین متدها در پلتفرم ASP.NET طراحی شده است که مهم ترین تکنولوژی آن MVC یا همان Model , View , Controller می ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 28,000 تومان